Perníkové dorty

Naše dorty připravujeme dle vlastních receptur z nejlepších surovin a s láskou. Korpusy nabízíme ve třech variacích, které můžete libovolně kombinovat se třemi druhy skvělých krémů. Perníkový dort se hodí pro všechny příležitosti, vynikne nad dorty běžnými, vždy překvapí, potěší a nadchne vzhledem i chutí. Nabízíme několik základních druhů zdobení: dort elegantní s perníky, dort s malovanou perníkovou desku a dort s perníkovým výtvorem. Pro nejnáročnější zákazníky pak připravujeme dorty, jejichž výroba je uměleckou tvorbou.

Elegantní s perníky

V jednoduchosti je krása. Tento perníkový dort nadchne všechny milovníky perníků a potěší je hned dvakrát, nejprve si mohou uloupnout perníček, pak ochutnat dortíček.

S perníkovou deskou

Dorty s malovanou perníkovou deskou představují náročnější ale velmi nápaditou podobu dortu. Na perníkovou desku namalujeme ručně obraz dle Vašeho přání. Oslavenec si desku může třeba schovat na později, aby se s ní ještě potěšil, a o výborný dort pod ní se podělit s gratulanty.

S perníkovým výtvorem

Dort vhodný pro nejvýznamnější chvíle a nejnáročnější zákazníky. PerníKáča umí z perníku vyrobit téměř jakýkoli objekt, který dort povýší na umělecké dílo. Na takový dort bude oslavenec dlouho vzpomínat!